İcra kurulu

İcra kurulu oluşum ve iyileştirme projeleri yönetim kurulu tarafından alınmış olunan yatırım ya da farklı konularda kararların uygulamaya dönük kararları almak için çalışmaktadır. Buna dair olarak yol haritası oluşturabilecek bir kurul olup özenli bir şekilde oluşturulması şarttır.

Böylece iyileştirici projeler de daha iyi şekilde yapılarak, firmaların gelişim süreçlerine katkıda bulunabilmektedir. Sektörü ne olursa olsun her firmada çalışma süreçleri esnasında problemler meydana gelebilmektedir. Bunları gerek fark etmek gerekse önlemek için iyileştirme projeleri düzenli bir şekilde ortaya konmalıdır. Böylece çağa uygun bir şekilde hizmet vermek de mümkündür.

GoSys icra kurulu hizmetlerinde projelerinizi markanızı, firmanızı, hedef kitlenizi ve misyonunuzu göz önünde bulundurarak, etkili çözümler almanıza olanak tanımaktadır.

Kurumsal icra kurulu projeleri

Yönetim kurulu tarafından alınan kararların başarılı bir şekilde uygulanması her zaman şarttır. Bunun için icra kurulu da büyük bir önem taşımakta olup alınmış olan kararları uygulanabilir proje formatına dönüştürmektedir. Ardından da çalışmalar da uygun bir şekilde başlayabilmektedir.

Dolayısıyla ilk aşamada icra kurulunu doğru bir şekilde oluşturmak, doğru yazılım sistemlerine sahip olmak her firma için büyük bir önem taşımaktadır. GoSys bu konuda sıfırdan proje düzenlemelerini yapabildiği gibi aynı zamanda mevcut olan kurullarda da iyileştirici çalışmalar yaparak, verimin yükseltilmesine katkıda bulunabilmektedir.

Kurumsal icra projeleri tarafımızca tanıma süreci ile başlayarak böylece ilgili firma yakından incelenmektedir. Gerekli bilgilerin alınması sonrasında proje doğrulama, eylem planı, eylem gibi süreçler ile tamamlanmaktadır. Ardından da ölçme, kontrol ve geri besleme gibi aşamalar ile tamamlanarak, sunumu gerçekleştirilmektedir.

Başarılı icra kurulu projeleri

İcra kurulu alınan kararların alt kademede olan yöneticiler tarafından uygulanabilir olmasını hedeflemektedir. Zira projelerin oluşturulması kadar alt kademede bulunan ekiplerin de bunu istendiği gibi, eksiksiz ve mümkün olduğu kadar kusursuz şekilde yapması gerekmektedir.

Ayrıca delegasyon tarafından doğru kişiye, doğru zaman geldiğinde yaptırılması da yine hedefler içerisindedir. GoSys bu konuda ilk adımdan son adıma kadar projenizi ele alarak kurulunuzu etkili bir şekilde geliştirmenize ya da mevcut olanları iyileştirmenize katkıda bulunmaktadır.

Proje algoritması